Kurumsal

Sarp Group 1990 yılında inşaat sektörlerinde ticaret hayatına başlamış, ülkemizin birçok ilinde gerçekleştirdiği konut, iş merkezi ve otellerin yanı sıra yol, otoyol, tünel projeleri ile deneyim ve özgüvenini her geçen gün daha da sağlamlaştırmıştır.

Sektörüyle ilgili evrensel boyutta müşteri memnuniyeti, çalışma ufkunu genişletmek, çağdaş bilimsel, teknolojik ve bilgi birikiminin egemen olmasını sağlayacak toplumun gelişmesine katkıda bulunacak çalışmalar üretmektir. Bu misyonu gerçekleştirmek için Sarp Group bugün ulaştığı düzeyi aşarak, tüketici boyutunda mükemmelliği ölçü alan bir çalışma ve hizmet yeri haline getirmeyi amaçlamaktadır.

İnsan öğesini her zaman ön planda tutarak yurtiçi ve yurtdışında modern, güvenli, huzurlu ve sosyal yaşam alanları inşa etmektir.

Uluslararası platformda tanınan, yeniliklere öncülük eden ve örnek alınan bir inşaat şirketi olarak modern teknolojiyi üstün kalite ile birleştirerek yatırımcılara beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunmaktır.

Yaşam kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarımızda en yüksek etik standartları ve kalite anlayışını ilke ediniriz. Faaliyetlerimizde yaşadığımız çevreye duyarlı davranır, AR-GE yönetimimizle çevreyi daha iyi korumanın yeni yollarını ararız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını net olarak anlayarak onlara en iyi hizmeti verir, müşteri odaklı yaşarız.

İnsan faktörü bizim için faaliyetlerimizin her alanında önceliklidir.Faaliyetlerimizin her alanında önceliği insan faktörüne veririz. Toplumun ayrılmaz bir parçası olarak ihtiyaçlarını karşılamaya, onu daha iyiye ve ileriye taşımaya çalışırız. Kalitenin insana verdiğimiz değeri gösterdiğinin bilinci ile tüm faaliyetlerimizde kaliteyi ön planda tutar, en yeni teknolojileri kullanırız.